HotelDay

Σπα Elysium Πάφος

Ξενοδοχείο 5 αστέρωνΚάτω Πάφος

Ναι, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το σπα του ξενοδοχείου Elysium χωρίς διανυκτέρευση. Είσοδος από 145 €.

Πεντάστερο παραθαλάσσιο resort σε βυζαντινό στυλ δίπλα στους Τάφους των Βασιλέων στην Κάτω Πάφο. Το Opium Health Spa (O'Spa) πουλά ημέρα σπα που συνδυάζει θεραπεία ESPA και απογευματινό τσάι με χρήση της εσωτερικής πισίνας, των υγρών χώρων, του γυμναστηρίου και των ξαπλωστρών της εξωτερικής πισίνας.

Day pass

Σπα

Ημέρα σπα με απογευματινό τσάι

  • 60-minute ESPA treatment
  • Afternoon tea at Cafe Occidental
  • Indoor pool and jacuzzi and sauna and steam room and gym
  • Locker and robe and slippers
  • Outdoor pool area and sun loungers

07:00 έως 15:00

145 €ανά άτομοΕπιλογή

Τα Day pass με μια ματιά

Day pass, τιμές, ώρες και τι περιλαμβάνεται
Day passΤιμήΏρεςΠεριλαμβάνονται
Ημέρα σπα με απογευματινό τσάιΤιμή:145 € ανά άτομοΏρες:07:00 έως 15:00Περιλαμβάνονται:60-minute ESPA treatment, Afternoon tea at Cafe Occidental, Indoor pool and jacuzzi and sauna and steam room and gym, Locker and robe and slippers, Outdoor pool area and sun loungers

Κλείστε αυτό το Day pass

συνολικά290 € συνολικά

Πληρωμή στο ξενοδοχείο

Ενήλικες
2
Παιδιά
0

Δωρεάν ακύρωση έως 20:00 την προηγούμενη μέρα.

Κλείστε το Day pass

Καλό είναι να ξέρετε

Παροχές

ΣπαΕσωτερική πισίναΠισίναΓυμναστήριο

Τοποθεσία

Queen Verenikis Street, 8045 Paphos

Κριτικές

Δεν υπάρχουν κριτικές ακόμη

Καλό είναι να ξέρετε

Τι είναι ένα Day pass ξενοδοχείου;
Πρόσβαση κατά τη διάρκεια της ημέρας στην πισίνα, το σπα, την παραλία ή το σαλόνι ενός ξενοδοχείου, χωρίς διανυκτέρευση. Κλείνετε ένα Day pass για μια ημερομηνία και κάνετε check-in στη ρεσεψιόν.
Χρειάζομαι λογαριασμό για να κλείσω;
Όχι. Ολοκληρώνετε την κράτηση ως επισκέπτης και λαμβάνετε τον κωδικό κράτησής σας μόλις κλείσετε. Χρησιμοποιήστε τον μαζί με το email σας για να βρείτε και να διαχειριστείτε την κράτηση αργότερα.
Τι χρειάζομαι στο check-in;
Τον κωδικό κράτησής σας (αρκεί και ψηφιακά) και ταυτότητα ή διαβατήριο. Μόλις επιβεβαιωθεί η κράτησή σας, το ξενοδοχείο σας περιμένει.
Μπορώ να ακυρώσω;
Ναι. Τα περισσότερα Day pass ακυρώνονται δωρεάν έως τις 20:00 της προηγούμενης ημέρας· το ακριβές χρονικό περιθώριο εμφανίζεται σε κάθε Day pass πριν κλείσετε. Μετά τη λήξη του, για πληρωμένη κράτηση δεν γίνεται επιστροφή χρημάτων.
Οι τιμές περιλαμβάνουν όλες τις χρεώσεις;
Όπου η πληρωμή γίνεται online κατά την κράτηση, το σύνολο που εμφανίζεται είναι τελικό. Όπου πληρώνετε στο ξενοδοχείο, είναι η τιμή του ίδιου του ξενοδοχείου, και αν το ξενοδοχείο μάς πει διαφορετική τιμή, σας ενημερώνουμε πριν επιβεβαιώσουμε. Το φαγητό, τα ποτά και τυχόν έξτρα επιτόπου χρεώνονται από το ξενοδοχείο, εκτός αν το Day pass περιλαμβάνει πίστωση.

Περισσότερες μέρες σαν αυτή

Semiramis

Semiramis

Κηφισιά, Αθήνα

από35 €ανά άτομο

Ανοίγει από 25 Μαΐου