HotelDay

Σπα Jupiter Lisboa Hotel Λισαβόνα

Ξενοδοχείο 4 αστέρωνΛισαβόνα

Ναι, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το σπα του ξενοδοχείου Jupiter Lisboa Hotel χωρίς διανυκτέρευση. Είσοδος από 25 €.

Μοντέρνο ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων στη λεωφόρο Avenida da República, κοντά στο Saldanha και στο Campo Pequeno. Το κύκλωμα νερού του Blu Spa έχει θερμαινόμενη εσωτερική πισίνα με υδρομασάζ και καταρράκτες, σάουνα και λουτρό ατμού, και πωλείται ανά επίσκεψη σε όσους δεν διαμένουν στο ξενοδοχείο.

Day pass

Σπα

Κύκλωμα νερού Blu Spa (έως 4 ώρες)

  • Heated indoor pool with jets and waterfalls
  • Sauna
  • Steam bath
  • Relaxation room

10:00 έως 20:00

25 €ανά άτομοΕπιλογή

Τα Day pass με μια ματιά

Day pass, τιμές, ώρες και τι περιλαμβάνεται
Day passΤιμήΏρεςΠεριλαμβάνονται
Κύκλωμα νερού Blu Spa (έως 4 ώρες)Τιμή:25 € ανά άτομοΏρες:10:00 έως 20:00Περιλαμβάνονται:Heated indoor pool with jets and waterfalls, Sauna, Steam bath, Relaxation room

Κλείστε αυτό το Day pass

συνολικά50 € συνολικά

Πληρωμή στο ξενοδοχείο

Ενήλικες
2
Παιδιά
0

Δωρεάν ακύρωση έως 20:00 την προηγούμενη μέρα.

Κλείστε το Day pass

Καλό είναι να ξέρετε

Παροχές

Εσωτερική πισίναΣπα

Τοποθεσία

Avenida da República, 46, 1050-195 Lisboa

Κριτικές

Δεν υπάρχουν κριτικές ακόμη

Καλό είναι να ξέρετε

Τι είναι ένα Day pass ξενοδοχείου;
Πρόσβαση κατά τη διάρκεια της ημέρας στην πισίνα, το σπα, την παραλία ή το σαλόνι ενός ξενοδοχείου, χωρίς διανυκτέρευση. Κλείνετε ένα Day pass για μια ημερομηνία και κάνετε check-in στη ρεσεψιόν.
Χρειάζομαι λογαριασμό για να κλείσω;
Όχι. Ολοκληρώνετε την κράτηση ως επισκέπτης και λαμβάνετε τον κωδικό κράτησής σας μόλις κλείσετε. Χρησιμοποιήστε τον μαζί με το email σας για να βρείτε και να διαχειριστείτε την κράτηση αργότερα.
Τι χρειάζομαι στο check-in;
Τον κωδικό κράτησής σας (αρκεί και ψηφιακά) και ταυτότητα ή διαβατήριο. Μόλις επιβεβαιωθεί η κράτησή σας, το ξενοδοχείο σας περιμένει.
Μπορώ να ακυρώσω;
Ναι. Τα περισσότερα Day pass ακυρώνονται δωρεάν έως τις 20:00 της προηγούμενης ημέρας· το ακριβές χρονικό περιθώριο εμφανίζεται σε κάθε Day pass πριν κλείσετε. Μετά τη λήξη του, για πληρωμένη κράτηση δεν γίνεται επιστροφή χρημάτων.
Οι τιμές περιλαμβάνουν όλες τις χρεώσεις;
Όπου η πληρωμή γίνεται online κατά την κράτηση, το σύνολο που εμφανίζεται είναι τελικό. Όπου πληρώνετε στο ξενοδοχείο, είναι η τιμή του ίδιου του ξενοδοχείου, και αν το ξενοδοχείο μάς πει διαφορετική τιμή, σας ενημερώνουμε πριν επιβεβαιώσουμε. Το φαγητό, τα ποτά και τυχόν έξτρα επιτόπου χρεώνονται από το ξενοδοχείο, εκτός αν το Day pass περιλαμβάνει πίστωση.

Περισσότερες μέρες σαν αυτή

Semiramis

Semiramis

Κηφισιά, Αθήνα

από35 €ανά άτομο

Ανοίγει από 25 Μαΐου